20 KASIM 2019 Çarşamba 10:03
SÜPER AMATÖR LİG

2018/2019 SEZONU 07. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

20 Ekim ile 25 Ekim arasında oynanacak amatör futbol müsabaka programı

2018/2019 SEZONU 07. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

2018/2019 SEZONU 07. HAFTA FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARIH

SAAT

T A K I M L A R

KATEGORISI

MÜS.YERI

20/10/2018

14:30

TOROSLAR BLD

ANAMUR BLD

SÜPER LİG

KORAY AYDIN

20/10/2018

14:30

MESKİ SPOR

ERDEMLİ BLD

SÜPER LİG

MERSİN STADI

20/10/2018

12:00

M.DEMİR SPOR

TOROSLAR BLD

U 15 LİGİ

SUNİ ÇİM

20/10/2018

14:00

ÇUKUROVA İD.YURDU

ÇİFT.ADONİS SPOR

U 15 LİGİ

SUNİ ÇİM

20/10/2018

16:00

AKDENİZGÜCÜ

M.GENÇLERBİRLİĞİ

U 15 LİGİ

SUNİ ÇİM

20/10/2018

18:00

AKDENİZGÜCÜ

DEMİRTAŞGÜCÜ

1.KÜME BÜYÜK

SUNİ ÇİM

20/10/2018

14:30

MERSİN GÜCÜ

CAM SPOR

U 17 LİGİ

KARACAİLYAS

20/10/2018

12:00

K.MİLLİYE SPOR

AKDENİZ BLD

U 17 LİGİ

ÜÇ OCAK

20/10/2018

14:30

KANAL SPOR

KAVAKLI SPOR

U 17 LİGİ

MİTHATPAŞA

20/10/2018

14:30

HUZURKENT SPOR

BERDAN SPOR

U 17 LİGİ

HUZURKENT

20/10/2018

14:30

TARSUS SPOR

TARSUS İD.YURDU

U 17 LİGİ

YUNUS EMRE

20/10/2018

14:30

REŞADİYE SPOR

TARSUS BLD

U 17 LİGİ

ERKUT KUZEYMAN

20/10/2018

15:00

MUT İD.YURDU

ERDEMLİ BLD

U 17 LİGİ

MUT MEYDAN

20/10/2018

13:00

S.ÇAĞDAŞ GENÇLİK

ATAGÜÇ SPOR

U 15 LİGİ

ÜNAL ÜNÜVAR

20/10/2018

15:00

BAHÇEKÖYÜ SPOR

E.GENÇLERBİRLİĞİ

U 17 LİGİ

ÜNAL ÜNÜVAR

21/10/2018

14:30

MERSİN İD.YURDU

HOMURLU 1951

SÜPER LİG

MERSİN STADI

21/10/2018

11:00

TARSUS İD.YURDU

KANAL SPOR

U 15 LİGİ

27 ARALIK

21/10/2018

11:00

YENİCE SPOR

REŞADİYE SPOR

U 15 LİGİ

YENİCE

21/10/2018

14:00

GÜLNAR BLD

K.MİLLİYE SPOR

SÜPER LİG

GÜLNAR

21/10/2018

11:00

TARSUSGÜCÜ

HUZURKENT SPOR

U 15 LİGİ

KIRKLAR SIRTI

21/10/2018

14:30

YILDIRIM SPOR

ORMAN SPOR

SÜPER LİG

KIRKLAR SIRTI

21/10/2018

11:00

TARSUS BLD

TARSUS SPOR

U 15 LİGİ

100.YIL F.SODAN

21/10/2018

14:30

TARSUS BLD

İDMAN YURDU 1925

SÜPER LİG

100.YIL F.SODAN

21/10/2018

13:30

ANAMUR MUZ SPOR

AKDENİZ BLD

SÜPER LİG

ANAMUR

21/10/2018

14:30

CAM SPOR

KALEKÖYÜ SPOR

1.KÜME BÜYÜK

YENİŞEHİR

21/10/2018

10:00

AKDENİZGÜCÜ

İÇEL SPOR

U 17 LİGİ

SUNİ ÇİM

21/10/2018

12:00

M.DEMİR SPOR

MESKİ SPOR

U 17 LİGİ

SUNİ ÇİM

21/10/2018

14:00

MERSİN İD.YURDU

ÇİFT.ADONİS SPOR

U 17 LİGİ

SUNİ ÇİM

21/10/2018

16:00

TÜRKOCAĞI SPOR

M.GENÇLERBİRLİĞİ

1.KÜME BÜYÜK

SUNİ ÇİM

21/10/2018

18:00

TEDAŞ SPOR

TECE LİMONGÜCÜ

1.KÜME BÜYÜK

SUNİ ÇİM

21/10/2018

14:30

DİKİLİTAŞ BEKİRDE

MERSİN GÜCÜ

1.KÜME BÜYÜK

DİKİLİTAŞ

21/10/2018

11:00

BERDAN SPOR

KAVAKLI SPOR

U 15 LİGİ

ERKUT KUZEYMAN

21/10/2018

14:30

REŞADİYE SPOR

HUZURKENT SPOR

1.KÜME BÜYÜK

ERKUT KUZEYMAN

21/10/2018

14:30

KANAL SPOR

BERDAN SPOR

1.KÜME BÜYÜK

MİTHATPAŞA

21/10/2018

12:30

TARSUS SPOR

KAVAKLI SPOR

1.KÜME BÜYÜK

YUNUS EMRE

21/10/2018

14:30

ALİEFENDİOĞLU

TARSUSGÜCÜ

1.KÜME BÜYÜK

YUNUS EMRE

21/10/2018

13:00

BOYNUİNCELİ SPOR

E.GENÇLERBİRLİĞİ

1.KÜME BÜYÜK

ERDEMLİ

21/10/2018

15:00

ERDEMLİ SPOR

ALTI PAS SPOR

1.KÜME BÜYÜK

ERDEMLİ

21/10/2018

14:00

BOZYAZI BLD

SERTAVUL ESNAF

1.KÜME BÜYÜK

BOZYAZI

21/10/2018

15:00

KARGIPINARI BLD

ÇAVUŞBUCAĞI

1.KÜME BÜYÜK

KARGIPINARI

21/10/2018

10:30

K.MİLLİYE SPOR

CAM SPOR

U 15 LİGİ

ÜÇ OCAK

21/10/2018

12:00

KADİR EFE SPOR

MERSİN GÜCÜ

U 15 LİGİ

ÜÇ OCAK

21/10/2018

14:30

KADİR EFE SPOR

TOROSLAR BLD

U 17 LİGİ

ÜÇ OCAK

21/10/2018

12:00

MEDCEM SİLİFKE BLD

BOZYAZI BLD

U 15 LİGİ

ÜNAL ÜNÜVAR

21/10/2018

11:00

AKDENİZ BLD

ARMADA SPOR

U 15 LİGİ

KARACAİLYAS

21/10/2018

15:00

E.GENÇLERBİRLİĞİ

MUT İD.YURDU

U 15 LİGİ

KAYACI

21/10/2018

15:00

MEDCEM SİLİFKE BLD

1970 HİSAR SPOR

BAL LİGİ

SİLİFKE ŞEHİR

21/10/2018

15:00

MUT İD.YURDU

TALASGÜCÜ BLD

BAL LİGİ

MUT ŞEHİR

23/10/2018

17:00

GÜLNAR BLD

MERSİN GÜCÜ

U 19 LİGİ

SUNİ ÇİM

23/10/2018

19:00

ORMAN SPOR

AKDENİZGÜCÜ

U 19 LİGİ

SUNİ ÇİM

23/10/2018

15:00

KAVAKLI SPOR

TARSUS BLD

U 19 LİGİ

TARSUS ARENA

23/10/2018

15:00

BERDAN SPOR

REŞADİYE SPOR

1.KÜME BÜYÜK

ERKUT KUZEYMAN

24/10/2018

17:00

MESKİ SPOR

MERSİN İD.YURDU

U 19 LİGİ

SUNİ ÇİM

24/10/2018

14:30

İDMAN YURDU 1925

CAM SPOR

U 19 LİGİ

YENİŞEHİR

24/10/2018

14:30

K.MİLLİYE SPOR

TOROSALR BLD

U 19 LİGİ

ÜÇ OCAK

24/10/2018

15:00

YILDIRIM SPOR

KANAL SPOR

U 19 LİGİ

KIRKLAR SIRTI

24/10/2018

15:00

ANAMUR BLD

ERDEMLİ BLD

U 19 LİGİ

ANAMUR

24/10/2018

15:00

MEDCEM SİLFKE BLD

MUT İD.YURDU

U 19 LİGİ

ÜNAL ÜNÜVAR

25/10/2018

18:00

ÇİFT.ADONİS SPOR

AKDENİZ BLD

U 19 LİGİ

SUNİ ÇİM

25/10/2018

15:00

TARSUS SPOR

T.DEMİR SPOR

U 19 LİGİ

YUNUS EMRE

25/10/2018

15:00

TARSUS İD.YURDU

TARSUSGÜCÜ

U 19 LİGİ

27 ARALIK

25/10/2018

15:00

REŞADİYE SPOR

BERDAN SPOR

U 19 LİGİ

ERKUT KUZEYMAN

 

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
HAVA DURUMU
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
sayaç