GÜNCEL

Gençlere bunu yapmaya kimsenin hakkı yok

Sportif alanlar gençlerin kötü alışkanlıklara yönelmemesi için şart yerlerdir.

Gençlere bunu yapmaya kimsenin hakkı yok

Evet Mersin Amatör Futbol Derneği olarak kendimize şehrimizdeki gençleri nasıl daha iyi şartlarda spor yapmalarına vesile olabilir diye düşünüyoruz.

Bize bu görevi Gazi Mustafa Kamal Atatürk'ün ''Mersinliler Mersin'e sahip çıkınız'' sözünden alıyoruz.Bu yüzdende her platformda düzelmesi gerekenleri dile getirmeye gayret ediyoruz.Haddimizi bilerek saygısızlık etmeden.

Bazen bizi gördüklerinde abilerimiz kardeşlerimiz Uğur Dündar ve Müge Anlı gibisiniz diyor.

Bir sportif alan daha yok olmaya gittiği haberi sonrası gerekli bilgileri edinerek Kazanlı'da bulunan futbol sahası hakkında bir kamuoyu oluşturma ve yok olmadan gerekli birimlerin müdahale ederek gençlerin hizmetine sun ması gerektiği bilincini yaratmak istedik.

Evet resimlerde görüldüğü gibi saha ve çevresi viraneye dönmüş ve akdeniz Belediyesi'nin bu konuya el atması gerektiğini düşünmekteyiz.

Umuyoruz ve bekliyoruz ki bu çağrıya Akdeniz Belediyesi duyarsız kalmayacak ve gerekli çalışmaları yapacaktır.' kez incelendiğini lakin herhangi bir çalışma olmadığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Hem sitemiz hem sosyal medya hesaplarımız hemde her perşembe saat 19.00 da ekrana gelen Futbol Panaroma programında çağrılarımız iyi gelişmeler olana kadar sürecektir.