MERSİN İDMAN YURDU

Mersin İdman Yurdu'nda Eyüp hazırlıkları

Spor Toto İkinci Lig kırmızı grupta cumartesi Saat 13.30 da Eyüp ile deplasmanda karşılaşacak olan Mersin İdman Yurdu antrenmanlara devam ediyor.

Mersin İdman Yurdu'nda Eyüp hazırlıkları
Mersin İdman Yurdu Etimesgut Belediye karşısında aldığı üç puan sonrası gözünü deplasmanda oynayacağı Eyüp maçına çevirdi. 
Ligde ilk galibiyetini alan takım, çalışmalarına Macit Özcan Tesislerinde bugün yaptığı antrenmanla  devam etti. 
 
Sakatlığı  bulunan Forvet oyuncusu Batuhan, hoca eşliğinde düz koşuya bugünde devam etti. 
Eyüp maçında oynaması zor görünen oyuncunun haftaya içerde Kocaeli Birlik maçında sahada olması bekleniyor. 
 
Diğer sakat forvet oyuncusu Yiğitcan ise henüz sakatlığını atlatmış değil. En az iki hafta daha sahalardan uzak kalacak. 
 
Etimesgut maçında hafif sakatlık yaşayan kaleci Hasan ise kadroda olacak. 
 
Takımda başka sakat oyuncu bulunmuyor. 
 
Takımın teknik adamı Sedat Hazımoğlu ise; "Takımın kazanmaya ihltyacı vardı. Ve şükürler olsun bunu başardık. Şimdi ise daha dikkatli olmamız lazım. Kazandık ama henüz herşey yeni başlıyor. Hayalci olmak doğru değil. Kazandığımız için mutluyuz. Ama futbolcuları uyarmak bizim işimiz. Çünkü bu tarz galibiyetler sonrası sıkıntılı maçlar oluyor. Bunun olmaması için futbolcularla antrenman öncesi ve sonrası uyarılarımızı yapıyoruz. Eyüp bizim rakiplerimize,  bulunduğumuz konum doğrultusunda. Burdan puan almak için herşeyimizi ortaya koyacağız. 
Rakiplerimizin hakkında bilgi almakta sıkıntı yaşıyoruz. Yayın olmadığı için, daha önce ekip gönderiyorduk ama bu imkanlarla alakalı birşey. Buda bizi rakipler konusunda sıkıntıya sokuyor. Bundan sonrası için inşallah güzel şeyler olur."
 
Futbolcular ise galibiyetten dolayı oldukça mutlu. Tek tek bütün futbolcularla tokalaştım ve ayak üstü de olsa minik sohbetler yaptık. Eyüp maçında mutlaka puan almak istediklerini belirten futbolcular bir kardeşimiz için imzaladıkları formayla toplu poz verdiler.
 
Temsilcimize Eyüp maçında başarılar diliyorum. 
 
HABER: MEHMET UYSAL