SÜPER AMATÖR LİG

Ahmet Lülü 'İN', Arıkdoğan 'OUT'

Mersin Süper Amatör Lig'de Meskispor yeni hocası Ahmet Lülü ile farklı galibiyetlere devam ediyor..

Ahmet Lülü 'İN', Arıkdoğan 'OUT'
MESKİSPOR: 7
AKDENİZGÜCÜ: 3
 
Mersin Süper Amatör Lig'de 18.hafta maçında evinde Meskispor farklı galip geldi.
Gürsoy Turan'ın Meskispor görevine son verilmesinin ardından Yardımcı teknik direktör Ahmet Lülü göreve getirilmiş ve erteleme maçında hafta içi deplasmanda Meskispor, Kanalspor'u 6-0 yenmişti. 
 
Bugün oynanan maçta ise Meskispor evinde ligde zor günler geçiren Akdenizgücü Takımını 7-3 gibi farklı bir skorla mağlup etmeyi başardı. 
 
Bu galibiyetle ligde 45 puana çıkan Meskispor lider İçelspor ile puan farkını da maç fazlasıyla 4'e indirmiş oldu. 
 
Kadrosuna devre arası transfer döneminde önemli isimler katan Meskispor'da hedef en azından baraj maçı oynayıp SPOR TOTO BAL LİGİ'NE yükselmek. 
 
Ahmet Lülü geçtiğimiz sezonda sonradan takımın başına getirilmiş ve aldığı farklı galibiyetlerle dikkatleri üstüne çekmişti. 
 
Bu sezon da çıktığı iki maçta rakiplerine 13 Gol atarken kalesinde ise sadece 3 gol gördü. 
 
Özelikle Meskispor futbolcularının Ahmet Lülü hocaya inancı tam.
Geçtiğimiz Perşembe günü İçel TV ekranlarında yayınlanan Futbol Panorama programında futbolcuların verdikleri mesajda "Ahmet Lülü ile şampiyonluk yaşayacağız" sözleri takımda farklı bir havanın da yakalandığını gösteriyor. 
 
Geçtiğimiz Perşembe günü ise Levent Arıkdoğan iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. 
 
Özellikle ünlü spor yorumcusu Juan Kaan geçtiğimiz perşembe konuk olarak katıldığı Futbol Panorama programında ortaya attığı "Pazartesi Levent Arıkdoğan ile anlaşma yapılacak" sözleri Kamuoyunu ikiye bölmüştü. 
 
Özellikle Meskispor başkanı Devran Kutlugün'ün geçtiğimiz Perşembe Futbol Panorama programına konuşmalar esnasında mesajla dahil olduğu "bildiğiniz başka isimler varsa, söyleyin bizde bilelim" sözleri Levent Arıkdoğan iddialarını adeta doğruluyordu. 
 
Ahmet Lülü ile şampiyonluk sözü veren futbolcular ve iki maçta rakiplerine göz açtırmayan Meskispor varken ve daha yeni transferleri tam olarak kullanamazken İyi giden çarkı geçtiğimiz sezon gibi Nasır Belci hamlesiyle yok eden yönetim bakalım bu kez yine iyi giden çarkı başka bir isimle yok edecek mi hep birlikte göreceğiz. 
 
Levent Arıkdoğan'ın özelikle son beş sezonda gittiği her takımdan 2-3 ay sonrasında gönderilmiş olması tüm spor severleri endişelendiriyor diyebiliriz..