SÜPER AMATÖR LİG

Kıran kırana ve Dostça

Mersin Süper Amatör Lig'de son maçlarda farklı mağlup olan Yolspor ile ligde zor günler geçiren T.Kanalspor, uzatmalarda Kanalspor'un attığı golle 2-2 berabere kaldı.

Kıran kırana ve Dostça
M.Yolspor: 2
T.Kanalspor: 2
 
Mersin Süper Amatör Lig'de Ligin en iyi top oynayan takımlarından Yolspor üst üste puan kayıpları yaşamaya devam ediyor. 
 
Üst üste aldığı farklı mağlubiyetler sonrasında ligde zor günler geçiren T.Kanalspor maçına mutlak galibiyet parolası ile çıkan Yolspor uzatmalarda yediği golle 2-2 berabere kaldı. 
 
Yolspor,  Meskispor ile 2-2 berabere kaldıktan sonra erteleme maçında Toroslar Belediyespor ve Sonrasında ligde İçelspor'a farklı mağlup olmuştu. 
 
Tarsus Kanalspor ise ligde zor günler geçiriyor. İkinci yarıda çıktığı 5 maçta 4 mağlubiyet alan Kanalspor takımının geçtiğimiz hafta Kuvayimilliyespor maçında 2-4 mağlupken maç yarıda kalmıştı. O maçtan da hükmen çıkma kararı yüksek. Yani Kanalspor kan kaybetmeye devam ediyor. 
 
Uzatmalarda aldığı bu beraberlik ise onlara bir nevi moral olmuş durumda. Puanı getiren golü ise Emrah Turan attı. Kanalspor'un diğer golünü ise Kenan Bayrak attı. 
 
Emrah Turan maçtan sonra yaptığı açıklamada, "zor şartlarda zor günler geçiriyoruz. Elbette elimizden geldiğince mücadelemiz devam edecek. Takımda birkaç genç kardeşimizi kazanabilirsek,  Mersin ve Türk futboluna kazandırabilirsek ne mutlu bize."