GÜNCEL

Ve Selahattin Bal yeniden spor camiasında. 
 
Yıllarca Meskispor'da emekçi olarak çalışan Selahattin Bal, bazı gelişmeler sonrasında güç kavramının altında bırakılarak görevine son verilmiş ve tüm kamuoyu tarafından bu olayın üzüntüsü konuşulmuştu. 
 
Mersin'de yeni kurulan amatör takımlardan Aliefendioğlu spor kulübü resmi bir açıklama yaparak Selahattin Bal'ı kamuoyuna duyurdu. 
 
İ️şte o açıklama;
"Aliefendioğlu Sk yeni kulüp menajerini buldu. Futbol'un içinden gelen, futbol aşığı  Selahattin Bal Aliefendioğlu sporun yeni yöneticisi ve menajeri oldu.  Hoş geldin kardeşim aramıza."
 
Yeni görevi içinde oldukça iddialı olan Selahattin Bal,
"Daha önce ne olduysa artık benim için dün yok. Bundan sonra Aliefendioğlu spor için herşeyimi ortaya koyacağım. Amacımız kulübün daha iyi şartlara gelmesi ve daha iyi yerlerde olması olacak. Gençleri yetiştirmek istiyoruz. Ve oynadığımız liglerde herzaman en iyisi olmak istiyoruz. Bunun içinde çok çalışacağız. Kimseye kırgın değilim. Bundan sonra adil bir yönetici olarak görevimin başında olacağım. Bana güvenen ve inanan herkese teşekkür ederim. "
 
Selahattin Bal benim şahsen çok yakından tanıdığım ve tanıdığıma memnun olduğum emekçi insanlardan.. 
İşini oldukça profesyonel yapan ve kimselere boyun eğmeyen bir isim. 
 
Hani adam gibi adam derler ya. 
 
Tarsus'ta da oldukça değerli bir insan Selahattin abimiz.Tarsus İdman Yurdu taraftar grubu olan "Korsanlar Grubu" tayfasının da kurucularından. Ve içerde olsun deplasmanda olsun takımlarını yalnız bırakmıyorlar. 
 
Yani uzatmaya gerek yok sanırım. 
Spor camiasının emekçisi geri döndü!!! 
Hoşgeldin Kral.
Yolunda bahtında açık olsun...
 
ÖZEL HABER 
YAZAN: MEHMET UYSAL