SÜPER AMATÖR LİG

Yeni İçelspor mu geliyor!!!

Mersin Süper Amatör Lig'de namağlup lider İçelspor artık Bal Ligi için gün sayarken gelecek sezonlarında planlarını yapmaya başladı.

Yeni İçelspor mu geliyor!!!
Mersin Süper Amatör Lig'de namağlup lider İçelspor adım adım Bölgesel Amatör Lig'e giderken seneye de neler yapacağını hesaplamaya başladı. 
 
Bu sezon Bal Ligi kadrosu kurarak neredeyse çıkmaya garantileyen İçelspor, Önümüzde ki sezon Bal Ligi'nde de üçüncü lig kadrosu kurarak biran önce profesyonel lige yükselmek istiyor. 
 
Ve tüm bunları hesaplarken şimdide alttan bir takım alarak pilot takım kurmayı planlıyorlar. 
 
İçelspor seneye Mersin Süper Amatör Lig'den bir takım daha almayı planlarken yine BAL Ligi kadrosu oluşturarak yeni bir şampiyon çıkarmanın planlarına başladı... 
 
İçelspor'un bu sezon futbola yaptığı yatırım, ulusal anlamda da büyük ilgiyle karşılanıyor. Daha şimdiden seneye Süper Amatör Lig'de pilot takım planı yapılırken, bu takıma antrenör olarak gelmek isteyen birçok ünlü ismin olduğunu öğrendik.. 
 
Büyük kulüplerde ve milli takımda forma giymiş ünlü bir ismin seneye kurulacak pilot takımın başına geçeceği söyleniyor..
 
Kulüp başkanı Metin Saltık ve Ümit Saltık'ın  Mersin Futboluna yaptığı bu olağanüstü katkılar bakalım ilerleyen yıllarda Mersin şehrine nasıl yansıyacak. 
 
Bakalım önümüzde ki sezon bizlere neleri gösterecek. 
 
ÖZEL HABER 
 
HABER: MEHMET UYSAL 
YAZAN: MEHMET UYSAL