SPOR TOTO BAL LİGİ

Mut'lu Şeytanlardan #Fetih1954 Harekatı

Şehrimizi yeni sezonda BAL LİGİ'NDE temsil edecek olan Mut İdman Yurdu Belediye Spor taraftarı harekete geçti..

Mut'lu Şeytanlardan #Fetih1954 Harekatı
Mut İdman Yurdu taraftar grubu MUT'LU ŞEYTANLAR yeni sezon öncesinde ilçeyi şimdiden bu heyecana hazırlıyor. 
 
Geçtiğimiz sezon tarihinde ilk kez BAL LİGİ'NDE yer alan Mut İdman Yurdu Belediye Spor elde ettiği güzel sonuçlardan sonra yeni sezonda da aynı şekilde güzel sonuçlar almak istiyor. Hatta 3.lig neden olmasın? Sorusu da sıkça dile gelmeye başladı. 
 
Mut'lu Şeytanlar Grubu liderleri NEDİM KAYNAR, MURAT SAZAK, AHMET ASLAN ve MUSTAFA ÜNAL Mersin Amatör Futbol Derneği Basın Sözcüsü Mehmet Uysal'a yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu. 
 
#Fetih1954 Hareketi başladı.
 
Yönetim, taraftar, teknik heyet hep beraber çalışıyor.. 
 
Mut İdman Yurdu spor kulübü bu sene şampiyonluk için ilçeyi ayağa kaldırdı.Mut'un ileri gelen Oda başkanlarıyla bir araya gelen yönetim kapı kapı dolaşarak hedefin şampiyonluk olduğunu, yapılan yatırımları ve transferleri anlatarak destek toplamaya çalışıyor.
 
Fetih1954 hareketini başlatan Mut'lu Şeytanlar ise her hafta Salı ve Cuma günü parklarda, çay bahçelerinde toplanarak İnsanları tribüne çağırıyor.
Futbolun güzelliklerini ve tribün kardeşliğini halka ilmik ilmik işleyen Mut'lu Şeytanlar "O sene bu sene" diyor.
Eğer ki bu çalışmalarında başarılı olurlarsa 3.cü Ligin çok uzakta olmadığını, gerçekten bunu başarabilceklerini ve kalabalıklarla  Mut'a gelen her takıma cehennemi yaşatacaklarını söylüyorlar.