SÜPER AMATÖR LİG

Ve Mehmet Nacir istifa etti!

Mersin Süper Amatör Lig'de şampiyonluğun en büyük adaylarından İdman Yurdu 1925 kulübünde hoca depremi!

Ve Mehmet Nacir istifa etti!
Mersin Amatör Futbol Derneği Özel Haberi... 
 
Ve Mehmet Nacir İdman Yurdu 1925 kulübünden istifa etti. 
 
Lig'e ilk iki maçta 1 puanla başlayan ve sonrasında çıktığı üç maçı kazanan İdman Yurdu 1925, Cumartesi ligde oynanan 7.ci hafta maçında evinde Mersin İdman Yurdu'na 1-0 yenilmişti. 
 
Ligde 7.ci haftanın sonunda 6 maçta aldığı 10 puanla ligde 4.cü sırada yer alan İdman Yurdu 1925 kulübü lider Toroslar Bld.Spor'un 11 puan gerisinde yer alıyor. 
 
Futbolcu Kariyerine Mersin Camspor kulübünde başlayan, Mersin'in yetiştirdiği ender hocalardan olan Profosyenel liglerde hem oyuncu hemde teknik adamlık yapan Mehmet Nacir bu sezon İdman Yurdu 1925 kulübüyle anlaşmıştı. 
 
7.ci hafta sonunda Mersin İdman Yurdu mağlubiyeti sonrasında kulübe istifa dilekçesini veren Nacir'in istifası kabul edilmedi. Fakat kendisi artık yorulduğunu ve mental olarakta biraz dinlenmek istediğini ısrarla belirtince yönetim de istifayı kabul etti. 
 
Yönetime bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür eden Mehmet Nacir;
 
"Yönetimle ilgili bugüne kadar asla bir sıkıntı olmadı. Bazen istediğiniz gibi gitmez bazı şeyler. Bende artık çok yoruldum. İstifamı sundum. Kabul etmediler. Israr ettim sebepleri belirttim. Anlayışla karşıladılar. Bugünden itibaren İdman Yurdu 1925 kulübüne başarılar diliyorum."
 
Yönetim ise;
 
" Mehmet Nacir bu takımın hocası. Artık aramızda değil. İstifayı kabul etmedik. Çünkü biz ona ve ekibine inanıyoruz. Ama kendisini mental olarakta iyi olmadığını söyledi. Bizde iki taraf içinde hayırlısı olması nedeniyle kabul ettik. Nacir hocamıza kapımız herzaman açıktır. Bundan sonraki hayatında kendisine başarılar diliyoruz "
 
Haber: Mehmet Uysal