SÜPER AMATÖR LİG

Ramazan Zengin göz dolduruyor!

Mersin Süper Amatör Lig'de 9.cu hafta geride kalırken Toroslar Bld.Spor oyuncusu Ramazan Zengin oynadığı oyun ve attığı gollerle göz dolduruyor.

Ramazan Zengin göz dolduruyor!
Toroslar Bld.Spor forveti Ramazan Zengin yavaş yavaş kendini bulmaya başladı. 
 
İki sezon önce Mehmet Atay'ın takımın Bölgesel Ligde mücadele ettiği sezonda Tyana'dan getirdiği Ramazan Zengin için ilk hazırlık maçında yaptığım izlenimi hatırlıyorum. 
 
"Olağanüstü bir golcüye hazır olun" 
 
Fizik gücü yüksek bir forvet olan 22 yaşındaki Trabzonlu golcü kanattanda etkili olduğunu bizlere gösterdi. Çok yönlü bir forvet olması 3n büyük avantajı. 
 
Tyana'da da zaman zaman kanatta oynadığını belirten oyuncu geniş alanda oyunu iyi okuyor. 
 
Geçen sezon ligde 9 GOL atan oyuncu bu sezonada oldukça iyi girdi. Sezon sonu takımdan ayrılan Ramazan Bal Ligi ekiplerinden Göreme ile anlaşmış fakat Transferin son gününde Toroslar Bld.Spor'a yeniden gelmişti. Teknik ekip ve yönetim, tabiki özelikle Hamit Tuna onu çok isteyince, ki ihtiyaç doğrultusunda takıma geri alındı. 
 
Şuana kadar 9 maçta 4 GOL atan oyuncu takımın Mehmet Söyler'den sonra en golcü ismi. 
 
Sadece attığı goller değil yaptığı asistler ve bindirmeler ile de gündeme oturmuş durumda. Ve belkide takımın Şuana kadar 9'da 9 yapmasında görünmeyen kahramanlarından.
 
Özeliklede Meskispor maçında attığı gol fizik olarakda ne kadar güçlü olduğunu bizlere göstermiş durumda. Ve tabiki Kuvayimilliyespor maçında attığı olağanüstü Rövaşata golü de hala hafızalarda. 
 
Yazan: Mehmet Uysal