SPOR TOTO BAL LİGİ

Ve Hüseyin Çalışkan İçelspor'un yeni Başkanı..

Spor Toto Bal Ligi'nde İçelspor istediği sonuçları alamamanın sıkıntısını yaşarken bir yandan da yeni yönetim çalışmasına başladı. Ve Hüseyin Çalışkan kulübün yeni başkanı oldu.

Ve Hüseyin Çalışkan İçelspor'un yeni Başkanı..
Mersin Amatör Futbol Özel Haberi... 
 
Ve İçelspor'da yönetim değişikliği. 
 
Şehrimizi Spor Toto Bal Ligi'nde temsil eden İçelspor geçtiğimiz sezon yakaladığı başarıyı bu sezonda yakalamak için sezona çok iyi bir kadro ile girmişti. Sakatlıklar ve cezalılar nedeniyle bir türlü istenilen seviyeye gelemeyen ve liderin 8 puan gerisine düşen İçelspor'da yönetim değişikliğine gidildi. 
 
Ve İçelspor'un yeni başkanı HÜSEYİN ÇALIŞKAN oldu. 
 
Bir dönem Mersin İdman Yurdu kulübünün başkanlığınıda yapan Hüseyin Çalışkan bir süredir İçelspor yönetiminde bulunuyordu. 
 
Eski kulüp başkanı Metin Saltık saygı ve tecrübe çerçevesinde Hüseyin Çalışkana kulüp başkanlığı için ısrar etsede Hüseyin Çalışkan'ın hep geri adım attığı ama ısrarlar neticesinde Başkanlığı kabul ettiği açıklandı. 
 
Yapılan ilk açıklamada ise; "İçelspor hedeflerinden asla vazgeçmiş değil. Bu sezon olmazsa seneye. Yine olmazsa önümüzde ki seneye. Ama bir şekilde bu şehre bir profesyonel takım hediye edilecek. Rahmetli Seyfi Ali Türkoğlu başkanımıza bir sözümüz var. Ve bu söz bizim için çok ama çok önemli" denildi. 
 
Hüseyin Çalışkan sonrası ise yönetim tam anlamıyla yeni isimlerden oluştu. Ülkenin ve Mersin şehrinin önde gelen iş adamlarından oluşturulan kadroda kimler yok ki;
İşte Şampiyonlar ligi gibi yeni yönetim kadrosu;
 
Kulüp Başkanı; HÜSEYİN ÇALIŞKAN 
Başkan Vekili; METİN SALTIK ve MURAT HARUN BAŞTÜRK 
 
Yönetim Kadrosu;
BEŞİR ACAR
ÜMİT SALTIK 
AKIN ERGÜN 
ŞEREF ÖZMEN 
ALİ ŞEKER 
CENK ÇİMENOĞLU 
SERDAR YILDIZGÖREN
VELİ AKIN 
TURGAY ALTUNTAŞ 
MUHAMMED DİDİN 
NEVZAT GÖÇER 
SAİT BARTIK 
HAYATİ TEKAY 
HÜSEYİN COŞGUN