SÜPER AMATÖR LİG

Gürsoy Turan ile yollar ayrıldı

Medcem Silifke Belediyespor’da yeni yönetimin göreve gelmesi ile birlikte Teknik Direktör konusu gündeme gelirken, Teknik Direktör Gürsoy Turan ile görüşmelerde karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı.

Gürsoy Turan ile yollar ayrıldı

Medcem Silifke Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. “ Yönetim kurulumuz ile teknik direktörümüz Gürsoy Turan arasında yapılan görüşmelerde karşılıklı olarak çalışmama kararı alınmıştır. Gürsoy Turan hocamıza kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.”denildi.
Teknik Direktör Gürsoy Turan’da kendi sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile ayrılığı duyurdu. Turan “Medcem Silifke Belediyespor yeni yönetim kurulu ile karşılıklı konuşarak çalışmama kararı aldık. Bir Silifkeli olarak kimseye kırgın değilim. Her zaman Medcem Silifke Belediyespor’un başarısı için yanındayım, destekçiyim. Bundan sonra Medcem Silifke Belediyespor takımına ve yönetimine başarılar dilerim.”dedi.
YENİ TEKNİK HEYET MERAK KONUSU
Teknik Direktör Gürsoy Turan ile yollar ayrılmasından sonra Medcem Silifke Belediyespor’da teknik direktörün kim olacağı merak edilirken, en kısa zamanda Medcem Silifke Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından bir açıklama olacağına inanıyoruz.

Haber: Mustafa Arda Tok