SÜPER AMATÖR LİG

Medcem Silifke Belediye Spor yönetiminde Mersin ASKF 'ye ziyarette bulundu

Medcem Silifke Belediye Spor yönetiminde Mersin ASKF ye ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Medcem Silifke Belediye Spor yönetiminde Mersin ASKF 'ye ziyarette bulundu

Medcem Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Gürhan DÖLEK ,Futbol Şb Sorumlusu Alp KADIOĞLU ve Altyapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Salim DUMAN,Mersin ASKF Başkanı Mithat ERTAŞ ve Futbol İl Temsilcimiz Ahmet KARATAŞ’a ziyarette bulundu.

 

Medcem Silifke Belediye Spor yönetimi ziyaret sonrası şu açıklamada bulundu.

 

 Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mithat Ertaş “Silifkespor geçmişiyle, tarihiyle, başarılarıyla dolu Mersinimizin güzide bir kulübümüz,  yeni göreve gelen yöneticilere hayırlı uğurlu olsun, Medcem Silifke Belediyespor inşallah Süper Amatör Kümede hak ettiği yerde olur, başarılar diliyorum.”dedi.
Medcem Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek ise “Kulüp olarak yeni bir yapılanma içine girdik. Bağlı bulunduğumuz Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mithat Ertaş’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Samimiyetleri ve içtenlikleri için teşekkür ediyorum. Hepimiz futbolun içinden gelen insanlarız, Medcem Silifke Belediyespor’umuz için elimizden ne geliyorsa yapacağız.”dedi