SÜPER AMATÖR LİG

Medcem Silifke Belediyespor’da 3 futbolcu imzaladı

Yeni sezonda Mersin Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Medcem Silifke Belediyespor, 3 futbolcu ile anlaştı.

Medcem Silifke Belediyespor’da 3 futbolcu imzaladı

Silifke Belediye binasında yapılan imza töreninde Kulüp Başkanı Gürhan Dölek’in şehir dışında olması sebebiyle Futbol Şube Sorumlusu, taraftarlardan, basından sorumlu yönetim kurulu üyesi Alp Kadıoğlu imza töreninde yer aldı. 
Geçmiş dönemlerde Medcem Silifke Belediyespor’da forma giyen 3 futbolcudan Ahmet Bağış Stoper, Mehmet Şıralı forvet, Suat Beliktaş ise sağ bek mevkiinde görev yapıyor.
İyi bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Medcem Silifke Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu, taraftarlardan, basından sorumlu yönetim kurulu üyesi Alp Kadıoğlu “Bugünde daha öncede takımımızda oynayan, Silifke’yi bilen, takımımızı bilen 3 futbolcu ile anlaştık. Birbirinden değerli 3 futbolcumuzun takımımıza büyük katkıları olacaktır. Futbolcularımız takımımıza ve Silifke’ye hayırlı olsun. İç transfer ve dış transfer çalışmalarımız devam ediyor. Eksik gördüğümüz mevkilere takviyeler yapacağız. Yönetimimiz, Muzaffer hocamız ile uyum içinde çalışıyor. Silifkeliler merak etmesin göze hoş gelen, başarılı bir takım oluşturacağız.”dedi.
Medcem Silifke Belediyespor ile anlaşan Mehmet Şıralı, Ahmet Bağış ve Suat Beliktaş ise “Bildiğimiz tanıdığımız bir kulübe geldik. İnşallah birlik beraberlik içerisinde çok çalışarak, yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Gelmemize vesile olan yönetime çok teşekkür ediyoruz onları mahçup etmeyeceğiz”dediler.