MERSİN İDMAN YURDU

Nurullah Kaya Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın BURHANETİN KOCAMAZ ile görüştü

Mersin idman yurdu kulübünde başkan Mahmut Karak'ın istifasının ardından son dakika gelişmeleri olmaya başladı..

Nurullah Kaya Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın BURHANETİN KOCAMAZ ile görüştü
 
MERSİN İDMAN YURDU Başkanı Sayın MAHMUT KARAK'IN ve yönetimin istifasının ardından dün İçel TV ekranlarında konuk olarak katıldığım FUTBOL PANORAMA'DA yaptığım açıklamalar neticesinde bugün ardı ardına haberler gelmeye başladı. 
 
Mersin İdman Yurdu takım kaptanı NURULLAH KAYA'NIN Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın BURHANETİN KOCAMAZ'LA görüştüğü iddiası var.  
 
Burhanettin başkana,  takıma güçlü bir yönetim ile el atmaları ve yaklaşık 100 milyon olan borcu 25-30 milyona kapatabileceklerini belirttiği söylenen Nurullah'ın umutlu konuşması,  Burhanetin başkanıda etkilediği söyleniyor. 
 
Bu görüşmelerin ardından  Burhanettin başkanın çalışma başlattığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. 
 
Aynı zamanda bugün Menemen maçı için  yola çıkacak olan İdman  Yurdu'muza deplasman masraflarına karşılık gelen paranın Burhanettin başkanın talimatıyla Akgün Lülü tarafından kulübe teslim edildiği söylendi. 
 
Akgün Lülü hakkında ki  başkanlık iddiaları ise, Burhanettin Kocamaz'ın vereceği karar doğrultusunda netleşeceğini dün İçel TV ekranlarında paylaşmıştım.. Gelen bilgi aynen doğrulandı ve bir kaç gün sonra herşeyin netleşeceği söylendi..